ESA s.r.o. Sp. z o. o. Oddział w Polsce

Specjalista ds. logistyki magazynowej

Miejsce pracy: Stryków - koło Łodzi

Zakres obowiązków m.in:

  •  Wsparcie oddziałów magazynowych w ich bieżącej operacji poprzez analizę procesów
  •  Kalkulacje i wyceny usług magazynowych
  •  Udział we wdrażaniu nowych projektów magazynowych
  •  Optymalizacja procesów magazynowych
  •  Opracowanie wskaźników efektywności
  •  Tworzenie narzędzi usprawniających/automatyzujących
  •  Dokonywanie pomiarów czasów w poszczególnych krokach procesów magazynowych
  •  Tworzenie raportów i analiz na potrzeby organizacji

Wymagamy od Ciebie:

  •  Wykształcenia wyższego (kierunki ścisłe np. matematyka, ew. transport, logistyka)
  •  Minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku, mile widziane w obszarze magazynowym
  •  Zaawansowana znajomość EXCEL – warunek konieczny
  •  Praktycznej znajomości zasad funkcjonowania magazynu i procesów magazynowych będzie dodatkowym atutem
  •  Znajomość języka angielskiego: min. B1
  •  Gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  •  Chęci i pozytywnego nastawienia oraz otwartości na nową wiedzę
  •  Analitycznego myślenia
  •  Dokładności, samodzielności i dociekliwości

Oferujemy:

  •  Umowę o pracą na pełen etat w międzynarodowej organizacji
  •  Możliwość rozwoju poprzez coraz ambitniejsze zadania
  •  Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  •  Możliwość kreowania i realizowania własnych pomysłów

Prosimy o przesyłanie CV oraz załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity, Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Esa s.r.o. sp. z.o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Gliwicach.".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

ESA Logistika jest jedną z czołowych firm logistycznych reprezentowaną w czterech krajach Europy Środkowej (Czechy, Słowacja, Polska i Węgry). Obecnie ESA zatrudnia ponad 1000 osób. Na przełomie lat 2007 i 2008 strategicznym partnerem ESA Logistika został Hitachi Transport System Ltd. (HTS). Oddział ESA Polska powstał pod koniec 2009 roku w Gliwicach i w ciągu ostatnich lat, dzięki pracującym z nami wysokiej klasy specjalistom, zdobył uznanie wśród klientów, świadcząc zwłaszcza usługi spedycyjne oraz magazynowe typu in-house.