Specjalista ds. logistyki i planowania

HIRSCH Porozell Sp.z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Grupa HIRSCH jest przetwórcą spienionego polistyrenu (EPS) notowanym na giełdzie w Wiedniu i ma swoje siedziby w Austrii, na Węgrzech, w Polsce, na Słowacji, we Włoszech i w Rumunii. Różnorodne możliwości zastosowania rozciągają się od opakowań, produktów technicznych, izolacji budynków, płyt systemowych do ogrzewania podłogowego i komponentów systemowych, aż po produkty z lekkiego betonu Thermozell®.

Obecnie do naszego zespołu w oddziale zlokalizowanym w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Planowanie produkcji oraz koordynacja działań logistycznych w fabryce:
    • Planowanie produkcji wyrobu gotowego oraz półproduktów
    • Tworzenie prognoz krótkoterminowych i długoterminowych
    • Tworzenie zleceń produkcyjnych
    • Rozliczanie zleceń produkcyjnych
    • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących zużycia surowca i materiałów pomocniczych
    • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami –zamawianie transportów
    • Logistyczna obsługa klienta
    • Rejestracja danych w systemie, bieżące prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji działu
    • Ścisła współpraca z działem produkcji, sprzedaży, jakości oraz magazynem

Wymagania:

  • Obsługa komputera i poczty elektronicznej
  • Obsługa podstawowych urządzeń biurowych – skaner, telefon
  • Bardzo dobra obsługa MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • Samodzielna i efektywna organizacja pracy własnej
  • Szybka ocena sytuacji, podejmowanie decyzji
  • Umiejętność łatwego nawiązywanie kontaktów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • atrakcyjne premie miesięczne , kwartalne oraz specjalne
  • dofinansowania do wypoczynku pracownika
  • firma opłaca wszystkim pracownikom pakiet medyczny w firmie Luxmed
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Prezentacja firmy

Podstawową działalnością Przedsiębiorstwa jest produkcja: <br/>opakowań ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Inne