Specjalista ds. logistyki i kontroli

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.

44-109 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie:
- Analiza planów produkcyjnych pod kątem potrzeb materiałowych;
- Koordynowanie przepływu materiałów i surowców produkcyjnych w firmie;
- Współpraca z dostawcami w zakresie realizacji zamówień i transportu;
- Obsługa zamówień związanych z zakupem materiałów produkcyjnych i pośrednio produkcyjnych;
- Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu poprawę efektywności stosowanych procesów;
- Prowadzenie statystyk i raportów związanych z przepływem materiałów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego ;
• Przynajmniej 1-rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office ( szczególnie Excel);
• Zaangażowania w powierzane obowiązki;
• Zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych;
• Umiejętności pracy w zespole;
• Prawa jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji