Specjalista ds. Logistycznej Obsługi Klienta z j. francuskim lub holenderskim

Arche Consulting

KATOWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • koordynowanie procesów od momentu pojawienia się zamówienia, po otrzymanie zapłaty za jego realizację,
  • zarządzanie dostawą zamówień, monitorowanie przepływu informacji w systemie SAP,
  • analizowanie przyczyn problemów, rozwiązywanie ich oraz proponowanie usprawnień procesowych,
  • prowadzenie ewidencji transakcji, zamówień i kalkulacji cen,
  • kontakt z innymi działami z różnych lokalizacji firmy – w Polsce oraz za granicą (dział sprzedaży, logistyki, finansowy).

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość języka francuskiego lub holenderskiego (min. B1),
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w działach: eksport/ logistyka/ obsługa klienta/ finanse,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • zdolność analitycznego myślenia.

Nasz Klient oferuje

  • interesującą pracę w międzynarodowym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń dodatkowych.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka