Specjalista ds.linii światłowodowych

Hawe Budownictwo Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki;
- instalacja i montaż kabli swiatłowodowych
- umiejetnośc sprawnego diagnozowania usterek kabli światłowodowych
- wykonywanie pomiarów optycznych
- wykonywanie prac teletechnicznych
- umiejętność wykonywania zadań pod presja czasu
- brak przeciwwskazań dla pracy wysokościowych
Wymagania:
- doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
- doświadczenie w spawaniu i pomiarach optycznych
- znajomość zagadnień sieciowych
- uprawnienia SEP do 1kV kat "E"
- prawojazdy kat.B
- obsługa komputera w stopniu podstawowym
- znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
- znajomość programów komputerowych MS Windows , pakiet Office
- zdolnośc analitycznego myślenia,sumienność rzetelność,kreatywność,zaangażowanie w działanie i osiąganie celów

Prezentacja firmy

Hawe Budownictwo Sp.zo.o. zostało powołane do życia w kwietniu 20... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria