Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Prestige - Car Sp. z o.o.

Wroclaw, 53-140, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- bieżący nadzór nad procesem likwidacji szkód komunikacyjnych
- współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
- weryfikacja poprawności kalkulacji szkody, zakresu uszkodzeń
- współpraca z Klientami

Wymagania

- wysokie umiejętności planowania oraz bardzo dobra organizacja własnej pracy
- wysoka motywacja, samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- wysoka kultura osobista oraz umiejętność komunikacji i współpracy
- doświadczenie serwisowego w zakresie napraw powypadkowych
- co najmniej roczne doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych
- znajomość zasad kosztorysowania w systemach eksperckich Audatex/ Eurotax

Prezentacja firmy

Prestige - Car Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, która oprócz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne