Specjalista ds. leasingu

Silesia Leasing

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesną, dynamiczną firmą działającą na rynku finansowym. Specjalizujemy się w pośrednictwie leasingowym, kredytowym oraz pożyczkach pod dotacje unijne. Chcemy rozwijać naszą firmę i wzbogacać szeregi o komunikatywnych, odpowiedzialnych, kreatywnych pracowników. Poszukujemy kandydatów na stanowisko

- specjalisty ds. obsługi klienta w zakresie leasingu.

Odpowiedzialny będziesz za:
• Kompleksową obsługę Klientów min. doradztwo w zakresie finansowania, prezentacja oferty, negocjację warunków oraz zawieranie umów leasingowych
• Utrzymywanie stałych relacji z Klientami sektora B2B oraz czynne poszukiwanie nowych Klientów
• Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Co Ci Oferujemy:
• Niezbędne narzędzia pracy
• Wynagrodzenie oparte na podstawie i prowizji
• Komfortowe warunki pracy wraz z przyjazną atmosferą w młodym zespole
• Profesjonalne wdrożenie do pracy
• Możliwości rozwoju osobistego i zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

Wymagania

• Otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Kreatywność
• Posiadanie umiejętności sprzedażowych oraz negocjacyjnych
• Determinacja w realizacji określonych celów
• Wiedza w zakresie finansowania
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Wysoka kultura osobista
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Jesteśmy nowoczesną, dynamiczną firmą działająca na rynku usług f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
umowa o pracę lub agencyjna
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse