Specjalista ds. księgowości

GroupEuroService sp z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

O nas

GroupEuroService od 12 lat jest rozpoznawalną marką na rynku usług księgowych. Firmę cechuje wysoka jakość świadczonych usług, dbanie o rozwój naszych klientów i zadowolenie, które przekłada się na rozwój naszej firmy.

Kogo szukamy

Jeżeli nie czujesz, że zawód księgowego jest Twoim powołaniem, brak Ci motywacji, dyscypliny, nie znasz języków obcych, to nie zgłaszaj się do nas, bo szkoda Twojego i naszego czasu.

Czekamy na ludzi otwartych, myślących, którzy nie boją się wyzwań, a jednocześnie mają pokorę przed odpowiedzialnością, która wiąże się z zawodem księgowego.

Wymagania

Zapraszamy osoby, które mają potwierdzone doświadczenie z zawodzie księgowego min 2 lata:

umieją definiować problem i samodzielnie go rozwiązywać,
mogą pochwalić się znajomością przepisów podatkowych,
mają doświadczenie pracy w biurze rachunkowym i lubią tę pracę,
biegle posługują się językiem angielskim i rosyjskim.

Oferujemy:

Innowacyjne narzędzia pracy,
Pracę w zgranym młodym zespole, który z łatwością rozwiązuje najtrudniejsze zadania,
Wynagrodzenie, które jest uzależnione od Twoich potwierdzonych kwalifikacji i zaangażowania.

Przyjdź i pokaż, że nadajesz się do tej pracy.

Prezentacja firmy

GroupEuroService to firma z ponad dwunastoletnim doświadczeniem w zakre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa