Specjalista ds. księgowości

Zaborowski-I.T.C. Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

www.zaborowski-itc.pl

Jesteśmy firmą działającą na rynku już od ponad 20 lat. Nasze biuro zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatków, kadr i płac. Ponadto świadczymy usługi doradztwa.

Poszukujemy osób na stanowisko:

ze znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Warszawa lub Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów
  • Prowadzenie ewidencji księgowych
  • Weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych
  • Kontrola, analiza i uzgadnianie kont z kontrahentami
  • Kompleksowa obsługa Klienta oraz udzielanie wyjaśnień

WYMAGANIA:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnej pracy w dziale księgowości
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i rachunkowość, Ekonomia)
  • znajomość przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych
  • umiejętność obsługi komputera MS Office oraz programów księgowych tj. Optima, Symfonia
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • rzetelność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania
  • mile widziana znajomość MSR i zasad raportowania na GPW

OFERUJEMY

  • pracę w zespole łączącym doświadczenie z młodością, ambicją i energią, w stale rozwijającej się firmie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy)
  • komfortowe warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie
  • nowoczesne wygodne biuro w dobrej lokalizacji
  • pracę w otoczeniu międzynarodowych Klientów i Partnerów

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą na rynku już od ponad 20 lat. Nasze biu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa