Opis stanowiska pracy

Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości

Poszukujemy osób z kilkuletnim doświadczeniem na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości materiałowej, którzy chcą realizować swoje pasje zawodowe właśnie w tym obszarze.

Jeśli uważasz, że wpisujesz się w ten profil, aplikuj!

Oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm podkarpacia
  • zapewniamy szybki rozwój kwalifikacji zawodowych
  • pracę w dynamicznym zespole nastawionym na sukces i efekty
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

Wymagamy

  • praktycznej znajomości przepisów i regulacji prawnych z zakresu rachunkowości
  • wykształcenia wyższego kierunkowego ekonomia/rachunkowość/finanse
  • min. 2 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w księgowości
  • doświadczenie w obszarze obrotu materiałowego oraz środków trwałych mile widziane
  • umiejętności obsługi komputera w środowisku Windows (MS Office)
  • umiejętności analitycznych i zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

SANOK RUBBER COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA- wiodące na rynku polskim<br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Bankowość