SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

.Bocian Pożyczki

Poznań, wielkopolskie

BOCIAN POŻYCZKI® to marka handlowa spółki Everest Finanse S.A., dużej firmy z polskim kapitałem obecnej na rynku od ponad 17 lat! Charakteryzujemy się bardzo szybkim tempem rozwoju oraz ambicją by być Twoim pracodawcą z wyboru – nieustannie rekrutujemy i poszukujemy najlepszych pracowników. Jest nas już 1500 osób, w Centrali oraz w 28 oddziałach w całej Polsce. Wielokrotnie byliśmy wyróżniani, otrzymaliśmy kilka zaszczytnych tytułów, w tym najbardziej prestiżowe polskie wyróżnienie dla pracodawców: Inwestor w Kapitał Ludzki, należymy do ogólnopolskiej "Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji", a w styczniu 2017 roku otrzymaliśmy nominację do tytułu Lidera Polskiego Biznesu przyznawaną przez Business Center Club. Dołącz do nas!
ZAPRASZAMY NA STRONĘ KARIERA BOCIAN POŻYCZKI®

JEŻELI MA DLA CIEBIE ZNACZENIE TO GDZIE ORAZ Z KIM BĘDZIESZ PRACOWAŁ
– APLIKUJ NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych w zakresie wyznaczonym przez przełożonego,
  • Sporządzanie bieżących analiz finansowych i raportów na potrzeby sprawozdawczości,
  • Naliczanie i weryfikacja odpisów aktualizujących wartość należności,
  • Weryfikacja dowodów księgowych,
  • Wprowadzanie dowodów księgowych do systemu finansowo-księgowego,
  • Analiza rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
  • Przygotowywanie płatności w elektronicznych systemach bankowych,
  • Rozliczanie raportów kasowych.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 5 – letnie doświadczenie w księgowości,
  • Praca w biurze w Poznaniu oraz gotowość do pracy min. dwa dni w tygodniu w Centrali spółki w Śremie k. Poznania,
  • Praktyczna znajomość programów finansowo-księgowych,
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • Umiejętność sporządzanie bieżących analiz finansowych i raportów na potrzeby sprawozdawczości,
  • Biegła praktyczna obsługa pakietu MS Office, w tym zastosowania makr w EXCELU
  • Praktyczna znajomość systemów ERP,
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości i znajomość prawa podatkowego,

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie dopasowane do poziomu posiadanych kompetencji,
  • Dobrze wyposażone stanowisko pracy,
  • Pracę w firmie z 16 - letnim doświadczeniem poszerzającej udziały w rynku
  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych przez firmę dla Działu Księgowości
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
"Kariera" Bocian Pożyczki® - wejdź przez QR kod