Specjalista ds. księgowości

JM GROUP Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany/na specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Mikołów

Zakres obowiązków:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów;
  • kontrolowanie dokumentów pod względem rachunkowym i merytorycznym;
  • bieżące kontrolowanie rozrachunków;
  • okresowe uzgadnianie kont; weryfikacja rejestrów VAT;
  • prawidłowe realizowanie procesów finansowo-księgowych;

Wymagania:

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zasad księgowości,
  • Znajomość przepisów z zakresu podatku VAT,
  • Znajomość przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych,
  • Dobra znajomość programu MS Excel,
  • Sumienność, rzetelność i nastawienie na realizację powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Prezentacja firmy

<br/> <br/>Biuro Rachunkowe JM Group sp z o.o. jest firmą, która stawi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse