Opis stanowiska pracy

Kompleks Recepcyjno-Wypoczynkowy Łańsk ogłasza nabór na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: KRW ŁAŃSK, gmina Stawiguda

Wymiar etatu: pełny

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • weryfikacja dokumentów finansowo – księgowych pod względem formalno – rachunkowym,
  • ewidencja księgowa dokumentów sprzedaży i zakupu oraz innych dokumentów o charakterze kosztowym,
  • księgowanie wyciągów bankowych, dokumentów obrotu gotówkowego i bezgotówkowego,
  • przygotowanie i realizacja bieżących płatności,
  • ewidencja dokumentów obrotu magazynowego,
  • weryfikacja sald rozrachunków.

Oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia ekonomicznego,
  • minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego,
  • pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,
  • bardzo dobrej praktycznej znajomości przepisów podatkowych (VAT, CIT),
  • umiejętności obsługi komputera - pakiet MS Office, Internet, poczta elektroniczna,
  • wysokiego standardu etyki zawodowej,
  • doskonałej organizacji pracy,
  • samodzielności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej instytucji działającej od lat na rynku,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,
  • współpracę z doświadczonym zespołem.

Wymagane dokumenty (obowiązkowe):

  • list motywacyjny i życiorys – CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie numeru telefonu oraz adresu  e-mail w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną na adres w terminie do dnia 15 września 2018 r.

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa