Specjalista ds. księgowości

ACCEN FALL ARREST Sp. z o.o.

Będzin, śląskie

Od: ACCEN FALL ARREST Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Będzin

Obowiązki:

- wystawianie FV/korekty/noty/kompensaty zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz obowiązującymi przepisami.
- przygotowywanie protokołu finansowego zgodnego z wymaganiami klienta
- generowanie wezwania do zapłaty oraz wysyłka do kontrahenta
- kontakt z kancelarią prawną obsługującą firmę
- nadzór nad terminami zwrotu kaucji gwarancyjnej oraz inwestorskiej. Prowadzenie odrębnego zestawienia z zatrzymanymi kaucjami
- zasilanie kart przedpłaconych zgodnie z wytycznymi wewnętrznymi firmy
- wprowadzanie przelewów do bankowości online
- przygotowywanie zestawień zgodnie z wymaganiami przełożonego
- księgowanie faktur zakupowych
- pozwiązywanie rozrachunków
- pobieranie wyciągów bankowych
- sprawdzanie danych finansowych z umów i zleceń
- sprawdzanie zamówieniem od klienta z zapisami umowy
- wykonywanie pozostałych poleceń przełożonego

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne
- doświadczenie na analogicznym stanowisku
- znajomość programu Enova 365
- znajomość programu Subiekt
- biegła znajomość obowiązujących przepisów
- umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
- umiejętność pracy pod presją czasu