Specjalista ds. księgowości ze znajomością SAP

Derksen Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli, szukasz pracy w księgowości, posiadasz doświadczenie w obsłudze systemu SAP, zgłoś się do nas! Dla naszego Klienta, jednego z wiodących przedsiębiorstw w sektorze niespożywczym poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. księgowości ze znajomością SAP

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
- weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
- ewidencja i księgowanie dokumentów
- przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu
- rozliczanie kont bilansowych, prowadzenie pełnej księgowości, delegacji służbowych,
- pomoc przy czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku
- księgowanie środków trwałych, wyciągów bankowych oraz rozliczanie kont bankowych (również w walucie obcej)
- udział w sporządzaniu deklaracji VAT, GUS, NBP, Intrastat
- współpraca z innymi działami firmy zlokalizowanymi z Polsce i za granicą

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazną atmosferę pracy
- odpowiednie szkolenie wprowadzające
- doświadczenie w pracy w firmie o międzynarodowym zasięgu

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, finanse, rachunkowość)
- znajomość i doświadczenie w pracy w systemie SAP (moduł FI) Rachunkowość finansowa
- doświadczenie w pracy w księgowości lub biurze rachunkowym
- znajomość języka niemieckiego (dodatkowy atut)
- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
- szybkość i chęć uczenia, otwartość na nowe wyzwania
- mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio przez pracodawcę.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa