Specjalista ds. księgowości ( SK 2704/2015)

Amabud Sp. z o.o.

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma AMABUD Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Specjalisty ds. księgowości ( SK 2704/2015)

Zakres obowiązków:
- dekretowanie dokumentów księgowych,
- rejestrowanie operacji gospodarczych i księgowanie dokumentów źródłowych w systemie (dokumenty zakupu, wyciągi bankowe),
- wystawianie faktur sprzedaży,
- uzgadnianie sald kontrahentów,
- prowadzenie spraw kadrowych, sporządzanie list płac.

Wymagania

- doświadczenie w pracy w dziale księgowym, min. 2 lata,
- znajomość zagadnień księgowych,
- praktyczna i aktualna znajomość przepisów podatkowych,
- znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
- umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Word, Exel,
- umiejętność obsługi programu SAP Business One będzie dodatkowym atutem,
- dobra organizacja pracy,
- samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:
Naszym Pracownikom zapewniamy ciekawą pracę w renomowanej, stale rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń.

Miejsce pracy: Płock

Prezentacja firmy

\\\"Realizujemy marzenia o własnym mieszkaniu\\\"<br/><br/>Firma ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa