Specjalista ds. księgowo-finasowych

Afpro Filters Sp. z o.o.

Tuchola, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Afpro Filters Sp. z o.o. w Tucholi to wiodący producent filtrów powietrza będący częścią międzynarodowej grupy kapitałowej. Obecnie do struktur naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. księgowo-finansowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów lub pokrewne i/lub doświadczenie w dziale księgowości
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Rzetelność, dokładność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office zwłaszcza Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • Księgowanie wszelkich operacji gospodarczych
  • Nadzór nad rozrachunkami z kontrahentami
  • Kontakt z zagranicznymi oddziałami firmy
  • Przygotowanie i analiza danych do ustalenia limitów kredytowych klientów
  • Monitorowanie poprawności danych finansowych zgodnie z procedurami firmy
  • Rozliczanie kont księgowych i sporządzanie raportów
  • Wsparcie w procesie zamykania miesiąca

Oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole w stabilnej, międzynarodowej korporacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zakresu obowiązków
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

Prezentacja firmy

AFPRO Filters od powstania w 1979 roku pełni wiodącą rolę na międ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa