Specjalista ds. krajowej oraz międzynarodowej spedycji drogowej – Spedytor

DKA Logistics Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika należeć będzie między innymi:

  •  pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników
  •  negocjowanie warunków współpracy, przygotowywanie ofert i kalkulacja cen
  •  podtrzymywanie dobrych relacji z już nabytymi partnerami
  •  organizacja transportów cało-pojazdowych i częściowych
  •  monitoring oraz prowadzenie ewidencji obsługiwanych zleceń
  •  dbanie o wysoką jakość usług oraz terminowość realizowanych zleceń
  •  nadzór nad dokumentacją spedycyjną

Wymagania:

  •  minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku spedytora
  •  znajomość branży TSL, mile widziane wykształcenie kierunkowe: transport/spedycja
  •  umiejętność dobrej organizacji pracy
  •  zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  •  umiejętność szybkiego reagowania oraz pracy pod presją czasu
  •  mile widziana znajomość języka obcego
  •  predyspozycje osobowościowe: komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,
  •  umiejętność współpracy z pozostałymi pracownikami

Oferujemy:

  •  stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  •  motywujący system wynagrodzenia, uzależniony od wyników pracy
  •  wszelkie niezbędne narzędzia do efektywnej pracy
  •  odpowiedzialne stanowisko, pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków
  •  możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  •  pracę w młodym zespole w miłej atmosferze

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)200

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

DKA LOGISTICS SP. Z O.O. jest firmą z polskim kapitałem o globalnych moż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka