SPECJALISTA ds. KOSZTORYSOWANIA

TBM TECH Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się realizacją projektów i instalacją systemów w następujących obszarach:

  • MECHANIKA SCENY
  • SYSTEMY AUDIO /VIDEO
  • SYSTEMY STEROWANIA

W związku z planami rozwojowymi TBM Software Sp. z o.o. poszukujemy

osoby na stanowisko:

Lokalizacja: WARSZAWA

Opis stanowiska:

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Sporządzanie przedmiarów robót
  • Sporządzanie kosztorysów
  • Sporządzanie budżetu projektu
  • Sporządzanie harmonogramów
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych do dostawców
  • Analiza pod kątem kompletności i zgodności z dokumentacją nadesłanych ofert
  • Prowadzenie i aktualizacja rejestru dostawców
  • Poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów inwestycji, proponowanie rozwiązań alternatywnych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie budowlane lub wyższe techniczne
  • Znajomość programów kosztorysowych np. Norma Pro
  • Dobra znajomość obsługi MS Office, AutoCad
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętności organizacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie od 01.10.2019
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • ciekawą pracę w profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • pakiet medyczny, tel. komórkowy, laptop

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą inwestycje budowlane w sektorze zamówień publ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria