Specjalista ds. kontrolingu

Mostostal Warszawa S.A.

Warszawa, mazowieckie

Mostostal Warszawa SA jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona - hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • nadzorowanie czynności związanych z zamknięciem w SAP,
  • przygotowywanie raportów zbiorczych i zestawień na potrzeby zarządu oraz dyrektorów obszarów,
  • współtworzenie budżetu, prognoz oraz weryfikacja wykonania budżetu i zamówień pod kątem zgodności z budżetem,
  • nadzór nad obszarami w zakresie prawidłowości realizowania procesu kontroli kosztów,
  • szkolenie pracowników, wsparcie merytoryczne oddziałów/budów w zakresie wymagań w obszarze prowadzenia rozliczeń i kontroli budżetów,
  • rozwiązywanie podstawowych problemów związanych z użytkowaniem systemu SAP oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych i tworzenie instrukcji w tym zakresie,
  • współpraca z audytorami przy badaniu półrocznego i rocznego wyniku spółki,
  • bieżące i zgodne z procedurami archiwizowanie dokumentacji finansowej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (finanse, rachunkowość),
  • min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, kontrolingu, znajomość przepisów podatkowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w firmie branży budowlanej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość systemu SAP, szczególnie modułu FI,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • rzetelność i skrupulatność, orientacja na klienta wewnętrznego,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mobilność - początkowo praca w Warszawie, następnie praca w delegacji.

Za co cenią nas pracownicy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w zróżnicowanym (m.in. wielopokoleniowym) zespole,
  • możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet benefitów:
Mostostal Warszawa S.A. Opieka medyczna
Mostostal Warszawa S.A. Dodatkowe dni wolne
Mostostal Warszawa S.A. Programy rozwojowe
Mostostal Warszawa S.A. Bilety na imprezy kulturalne
Mostostal Warszawa S.A. Karty sportowe
Mostostal Warszawa S.A. Pozyczki mieszkaniowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.