Specjalista ds. Kontroli Rozliczeń

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie audytów w zakresie procesu rozliczeń ze współpracownikami
  • przygotowywanie programu audytów
  • prowadzenie dokumentacji audytowych oraz opracowywanie raportów audytowych
  • współpraca z innymi działami zaangażowanymi w proces rozliczeń ze współpracownikami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • znajomość podstaw rachunkowości
  • doświadczenie zawodowe w podobnym zakresie obowiązków
  • skrupulatność i rzetelność
  • zdolność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • Perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Pracę w zespole osób nastawionych na cel
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • Lokalizację biura w centrum Poznania
  • Wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".