specjalista ds. kontroli jakości

Randstad Polska Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta systemów transportu technologicznego, poszukujemy osób na stanowisko

Nr ref.: 38121
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Radom

Zakres obowiązków:
  • kontrola jakości części pod kątem technicznym, w tym wykonywanie pomiarów oraz weryfikacja produktów z dokumentacją
  • weryfikowanie zgodności wyrobów, rejestr i analiza niezgodności wynikłych w procesie kontroli jakości
  • odpowiedzialność za zgodność statusu wyrobu w systemach informatycznych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość czytania dokumentacji technicznej i zasad kontroli jakości - warunek konieczny!
  •  umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami pomiarowymi (mikrometr, suwmiarka itp.)
  • umiejętność posługiwania się maszynami pomiarowymi współrzędnościowymi będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • praca w międzynarodowym środowisku, o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku, pozwalający na rozwój w strukturach firmy
  • wsparcie profesjonalnego, doświadczonego zespołu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, z możliwością przejęcia przez zakład
  • ?atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)