Specjalista ds. kontroli jakości

Efektima

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma kosmetyczna poszukuje osoby zainteresowanej podjęciem pracy jako Specjalista ds. kontroli jakości.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • kontrola jakości wyrobów w toku produkcji,
  • kontrola wyrobu gotowego i opakowań na zgodność ze specyfikacjami,
  • przygotowanie raportów z kontroli, nadzór i archiwizacja zapisów jakości.

Wymagania:

  • wykształcenie na poziomie średnim;
  • wnikliwość, samodzielność, uporządkowanie;
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat,
  • stabilność zatrudnienia,
  • atrakcyjne godziny pracy.

Prezentacja firmy

Polska firma kosmetyczna.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie