Specjalista ds. kontroli jakości Działu Elektroniki

Huettinger Electronic Sp. z o.o.

Zielonka, mazowieckie

Miejsce pracy: Zielonka
TRUMPF Huettinger jest światowym liderem w produkcji zasilaczy do procesów plazmowych, wzbudzania laserów CO2, oraz aplikacji nagrzewania indukcyjnego. W procesach plazmowych wykonywane są półprzewodniki, szkło architektoniczne, ekrany dotykowe, ogniwa słoneczne, utwardzanie powierzchni (hardcoating). Nasze produkty zapewniają potrzebną moc dla wielu gałęzi przemysłu High – Tech.

Zadania:

  • Kontrola jakości dostaw.
  • Kwalifikacja nowych materiałów (FAI).
  • Kontrola wewnętrzna materiałów.
  • Wystawianie i nadzór nad reklamacjami do dostawców.
  • Prowadzenie kontroli CSL.
  • Wyrywkowa kontrola na AOI.
  • Wdrażanie nowych metod testowania produkowanych wyrobów.
  • Szkolenia pracowników z zasad samokontroli.
  • Kontrola końcowa.

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży elektronicznej/elektrycznej.
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: elektroniczne lub elektryczne.
  • Znajomość obsługi maszyn automatycznego lutowania.
  • Znajomość części elektronicznej, umiejętność czytania schematów elektronicznych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność.
  • Umiejętność kierowania zespołem.
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną i stabilną pracę w środowisku międzynarodowym dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego.
  • Swobodną atmosferę pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z zaawansowanymi technologiami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.