Specjalista ds. kontroli jakości (branża spożywcza)

KOOPEROL Sp. z o.o..

Swarożyn k Tczew, Starogard Gdański, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Miejsce pracy: Zduny 40 A, 83-115 Swarożyn

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie nadzoru i kontroli w zakresie przestrzegania warunków norm zarządzania jakością
  • Monitorowanie i weryfikowanie wyników i pomiarów CCPs oraz CPs
  • Nadzorowanie przestrzegania reżimu technologicznego i sanitarnego pracowników prowadzących proces produkcyjny
  • Prowadzenie i weryfikowanie dokumentacji operacyjnej w ramach kontroli wewnętrznej
  • Wypełnianie dokumentacji jakościowej

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność
  • systematyczność i zaangażowanie w realizowaniu obowiązków
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie związane z technologią, towaroznawstwem, jakością.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę pracy

Proszę o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz. U. Nr 133, poz. 883.

Prezentacja firmy

Kooperol Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca BPO / outsourcing, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji