Specjalista ds. kontaktu z klientami

Team Evolution

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Team Evolution działająca w branży eventowej oraz szkoleniowej szuka osoby zainteresowanej współpracą w obszarze telemarketingu i kontaktowania się z klientami.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie + wynagrodzenie prowizyjne
Pełne przeszkolenie produktowe
Niezbędne narzędzia pracy
Wsparcie marketingowe (bazę kontaktów, sprawnie działający CRM)

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży B2B mile widziane ale nie wymagane
Samodzielność w działaniu i silna motywacja
Zorganizowanie
Wysoka kultura osobista i nienaganna dykcja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub na adres email ze strony.

Prezentacja firmy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Team Evolution! <br/>G... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta