specjalista ds. komunikacji i content marketingu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

W związku z rozwojem Działu Komunikacji i Content Marketingu poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41631
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

Jako członek naszego zespołu będziesz odpowiedzialny/-a za:

  • planowanie i koordynację realizacji powierzonych projektów content marketingowych
  • rozwój narzędzia i koordynację tworzenia treści do wewnętrznego newslettera firmy
  • opracowanie językowe materiałów sprzedażowych i informacyjnych
  • nadzór nad realizowanymi wydarzeniami firmowymi (spotkania dla klientów, konferencje branżowe itp.)
  • współudział w planowaniu i realizacji zadań całego działu marketingu i komunikacji
  • współpracę z grafikami oraz agencjami zewnętrznymi

Oczekiwania:

Jesteś dla nas świetnym kandydatem/ świetną kandydatką, jeśli:

  • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • masz wykształcenie kierunkowe (komunikacja, dziennikarstwo, public relations, filologia polska)
  • masz „lekkie pióro” i doświadczenie w tworzeniu treści
  • umiejętności redaktorskie i korektorskie nie są Ci obce
  • znasz i potrafisz zastosować w praktyce zasady poprawnej polszczyzny
  • Power Point nie ma przed Tobą tajemnic
  • jesteś samodzielny/-a w działaniu i organizowaniu pracy, ale jednocześnie lubisz pracować z ludźmi
  • jesteś dokładny/-a i skrupulatny/-a
  • potrafisz realizować kilka projektów jednocześnie
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w planowaniu i realizacji wydarzeń firmowych

Oferta:
  • praca w jednej z największych firm rekrutacyjnych na rynku polskim i światowym
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego
  • współpraca z doświadczonymi specjalistami w zgranym zespole
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia oferowane przez dział szkoleń Randstad, rozwój w ramach prowadzonych projektów oraz czerpanie najlepszych praktyk od współpracowników
  • opieka medyczna, możliwości skorzystania z karty Multisport, platformy do nauki języków obcych World Speaking
  • premie półroczne za realizację celów z jasnymi kryteriami oceny