Specjalista ds. kompleksowej obsługi sklepu internetowego

FHP Velvet-Bis Sp.J.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

- administrowanie i zarządzanie platformą zakupową
- nadzorowanie i tworzenie aukcji internetowych
- nadzór nad poprawnością i terminami dostaw
- bezpośrednia i telefoniczna obsługa klientów
- przyjmowanie zamówień składanych drogą telefoniczną i e-mailową
- udzielanie klientom informacji o wszelkich sprawach związanych z realizacją zamówień
- bieżąca obsługa reklamacji
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy
- przygotowywanie propozycji nowych towarów do sprzedaży w sklepie
- przygotowywanie analiz sprzedaży
- współpraca z innymi działami firmy w zakresie prowadzonych projektów

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży internetowej i obsłudze serwisu Allegro
- biegła obsługa komputera, systemu Windows, internetu
- znajomość j. angielskiego
- znajomość programów graficznych
- samodzielność i umiejętne planowanie pracy
- łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi
- komunikatywność
- znajomość środowiska GOOGLE ADS, GOOGLE ANALYTICS będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Producent chemii gospodarczej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie