Specjalista ds. kolejowych obiektów budowlanych cała Polska

DEKRA Certification Sp. z o.o.

50-063 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

-współpraca w ocenach peronów i dworców pod kątem wymagań interoperacyjności

określonych w TSI PRM

- współpraca w ocenach peronów i dworców pod kątem wymagań interoperacyjności określonych w TSI PRM, poprzez ocenę dokumentacji projektowej i/lub przeprowadzanie pomiarów i sprawdzeń w terenie

- praca na zlecenie w ramach realizowanych kontraktów

Oferujemy:

- prace w międzynarodowym środowisku

- elastyczna forma zatrudnienia

- możliwość rozwoju zawodowego

- pracę w stabilnej organizacji

Wymagania

- wyższe techniczne ( mile widziany profil architektura lub budownictwo)

- 5 lat doświadczenia zawodowego

- 3 lat doświadczenia przy projektowaniu , budowie lub eksploatacji obiektów budowlanych

(najlepiej kolejowych: perony, dworce)

- mile widziane uprawnienia do projektowania w branży architektonicznej
- mile widziana znajomość funkcjonowania branży kolejowej
- mile widziana znajomość wymagań TSI PRM

- mobilność, dyspozycyjność : pomiary na terenie całego kraju

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie