Specjalista ds. Klientów Zagranicznych – J. Niemiecki

Instarter

Warszawa, Poznań, mazowieckie

Instarter

Od: Instarter
Miejsce pracy: Warszawa, Poznań
Instarter

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne kontakty z firmami produkcyjnymi na rynku niemieckim w jednej z wiodących agencji zatrudnienia.

Opis stanowiska:

  • telefoniczne pozyskiwanie firm na rynku niemieckim
  • budowanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami
  • prowadzenie rozmów i negocjacji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2, preferowany C1)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych
  • umiejętność budowania relacji
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • motywacja i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja 1,5% od miesięcznego obrotu
  • możliwość rozwoju
  • pracę w miłej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy: biuro w centrum Warszawy lub w Poznaniu, telefon, laptop
  • Poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Warszawy lub Poznania.
Instarter