Specjalista ds. Kampanii PPC i SEO

Garden Pharm Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

GardenPharm Sp. z o.o. (www.gardenpharm.pl) to lider wśród firm zajmujących się promowaniem zdrowego stylu życia poprzez wsparcie codziennej diety w naturalne suplementy diety najnowszej generacji.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom
Numer referencyjny: Specjalista ds. Kampanii PPC i SEO

Opis stanowiska:
• doradztwo w zakresie budowania i prowadzenia kampanii Google AdWords
• opracowanie i optymalizacja rozwiązań marketingowych z wykorzystaniem Google AdWords
• przygotowywanie raportów i analiza danych
• bieżące wsparcie zespołu
• planowanie strategie kampanii PPC na podstawie analizy danych

Oferujemy:
• pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
• atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
• przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
• możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GardenPharm Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu."

Jednocześnie informujemy wszystkich Kandydatów, iż bez poniższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• praktyczna znajomość Google AdWords, Google Analytics oraz MS Excel
• praktyczna znajomość zagadnień SEO
• znajomość trendów w obszarze e-commerce
• znajomość systemów CMS oraz CSS
• kreatywność
• zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• systematyczność, samodzielność
• nastawienie na zadaniowy tryb pracy
• mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz certyfikaty Google Advertising Professional
• znajomość j. angielskiego oraz języka HTML - mile widziana

Prezentacja firmy

GardenPharm wierzy, że współczesne lecznictwo - im staje się nowo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce