Specjalista ds. Kalkulacji (m/k)

STRABAG

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

STRABAG

Od: STRABAG
Miejsce pracy: Olsztyn

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Dyrekcji Wschodniej poszukujemy na terenie Olsztyna i okolic osoby na stanowisko:

Zadania:

  • analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ oraz dokumentacji technicznej)
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów
  • opracowywanie wycen kosztorysowych w oparciu o dokumentację projektową
  • przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych
  • analiza i porównywanie ofert
  • optymalizacja przyjętych rozwiązań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie przygotowania wycen robót branży drogowej
  • umiejętność i doświadczenie w zakresie wykonywania kosztorysów
  • dobra znajomość cen materiałów i usług budowlanych
  • dobra znajomość programów: AutoCAD lub BricsCAD, NORMA
  • umiejętność współpracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość, samodzielność i obowiązkowość