Opis stanowiska pracy

Do zadań pracownika będzie należało:

- prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej klientów

- naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie ewidencji czasu pracy

- prowadzenie ewidencji pomocniczych

- przygotowanie deklaracji podatkowych

- sporządzanie deklaracji ZUS

- przyotowywanie sprawozdań do GUS, PFRON

- współpraca z klientami

Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagania

- wyższe lub średnie wykształcenie kierunkowe

- doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku o podobnym profilu

- bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz prawa pracy

- obsługa komputera i znajomość pakietu MS OFFICE

- samodzielność, rzetelność oraz dobra organizacja pracy

- wysoka kultura osobista

Znajomość jęzków obcych oraz programów linii InsERT GT będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowe MC-OFFICE to firma z osiemnastoletnią tradycją o sukces... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja