Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych

Perfekto

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W zakres obowiązków zatrudnionej osoby będzie wchodzić:

• obsługa kadrowa,

• prowadzenie pełnej administracji personalnej pracowników naszych klientów,

• sporządzanie list płac dla pracowników,

• rozliczanie umów cywilno-prawnych,

• sporządzanie dokumentacji dla ZUS, PDOF, GUS, PFRON,

• nadzór na prawidłowym sporządzaniem ewidencji czasu pracy przez naszych klientów,

• sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych,

• współpraca z działem usług księgowych,

• wykonywanie dodatkowych usług kadrowo-płacowych dla klientów,

• utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

• A1 – przy delegowaniu pracowników za granicę,

• Rozliczanie MiLoG-ów i tachografów

Wymagania:

1. wymogiem koniecznym jest biegła znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, opodatkowania osób fizycznych, zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń, zagadnień płacowych i administracji kadrowej,

2. preferowane wykształcenie wyższe,

3. wymagana jest co najmniej 3– letnia praktyka w prowadzeniu administracji kadrowo – płacowej,

4. biegła obsługa komputera,

5. biegła znajomość programu Płatnik oraz programu OPTIMA,

6. umiejętność pracy w zespole, sumienność i rzetelność, dobra organizacja czasu pracy,

7. rzetelne i sumienne podchodzenie do powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,

2. Możliwość rozwoju zawodowego,

3. Dobrą atmosferę pracy,

4. Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy rozwijającym się biurem rachunkowym w Niepołomicach. <br/>Nasza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Kontrola jakości, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa