Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz- Birkenau w Oświęcimiu ogłasza nabór na stanowisko :

Specjalista ds. kadr

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zadań związanych z zatrudnieniem i polityką kadrową Muzeum w tym: sporządzanie umów, aneksów do umowy, porozumień, wystawianie świadectw pracy i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem
  • sporządzanie sprawozdań z zakresu zadań realizowanych przez Kadry,
  • prowadzenie statystyki zatrudnienia,
  • prowadzenie i kontrola ewidencji czasu pracy,
  • prowadzenie dokumentacji stażystów,
  • prowadzenie dokumentacji pracowników zatrudnionych w ramach Agencji Pracy Tymczasowej,
  • prowadzenie samochodu kat. B.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w Kadrach,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w Księgowości,
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość obsługi Pakietu Microsoft Office
  • prawo jazdy kat. B
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego ( dotyczy cudzoziemców)

Dodatkowe informacje;

  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godziny na zmianę roboczą
  • praca na wysokości do 3m
  • prowadzenie samochodu służbowego lub prywatnego dla celów służbowych kat.B

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji (ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1999r,. t, j. Dz.U. z 2014r poz.1182,ze zmianami) wraz z listem motywacyjnym należy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Termin składania ofert od 23.11.2016r do 6.12.2016r

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat