Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. (posiadająca wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 5944 ) w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje do swojego oddziału w Bielanach Wrocławskich kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
nr ref. SP/10/2016

Zakres obowiązków:
Sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami
Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
Ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
Przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT i PFRON
Wystawianie zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznych
Sporządzanie raportów z zakresu wynagrodzeń dla działu księgowego

Wymagania:
Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Wykształcenie wyższe
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny
Praktyczna wiedza z prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego
Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
Samodzielność i dobra organizacja pracy
Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia
Pracę w miłej atmosferze
Samodzielne stanowisko

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. zm."
CV w języku polskim oraz angielskim prosimy wysyłać za pomocą przycisków aplikowania.

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja