Specjalista ds. Kadr i Rozliczeń

Klient infoPraca.pl

Kraków/ Warszawa, małopolskie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Grupą Kapitałową, która działa na rynku międzynarodowym w branży e-commerce . Wyznaczamy nowe standardy w wielu obszarach swojej działalności. Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kraków/ Warszawa

O stanowisku:

Specjalista ds. Kadr i Rozliczeń to osoba odpowiedzialna za wewnętrzną koordynację spraw kadrowych w obrębie podmiotów wchodzących w skład Grupy spółek. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za współpracę z zewnętrzną firmą dostarczającą usługi kadrowe oraz księgowością wewnętrzną. Nadzoruje wszelkie tematy kadrowe od strony Grupy.

Obowiązki:

  • Ścisła operacyjna współpraca z wewnętrznym i zewnętrznym biurem księgowym, odpowiedzianym za prowadzenie księgowości podmiotów wchodzących w skład Grupy spółek,
  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji kadrowo-rozliczeniowej Pracowników (akta osobowe, sporządzanie dokumentów: zaświadczenia, umowy, aneksy, porozumienia, etc.),
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz prowadzenie rozliczeń z osobami współpracującymi w modelu B2B,
  • Administracja pakietem benefitów na poziomie kadrowym,
  • Wsparcie firmy w optymalizacji procesów związanych z zatrudnieniem i polityką personalną,
  • Sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych na potrzeby wewnętrzne oraz Zarządu firmy.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra praktyczna znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, płac, ubezpieczeń społecznych, prowadzenia działalności gospodarczych,
  • Wysoki poziom świadomości biznesowej oraz zrozumienia mechanizmów działania organizacji,
  • Komunikatywność i umiejętność tłumaczenia skomplikowanych zagadnień kadrowo-księgowych mniej zaawansowanym osobom w przystępny sposób,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i rachunkowe połączone ze skrupulatnością i dobrą organizacją pracy,
  • Doświadczenie w poruszaniu się w środowisku administracji publicznej (UM, US, ZUS),
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Mile widziani absolwenci studiów wyższych (preferowane: Finanse/ Ekonomia/ Rachunkowość).

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań dla firmy w fazie gwałtownego wzrostu,
  • Program podnoszenia kompetencji (szkolenia, dostęp do wiedzy),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów, w tym m.in. prywatna opieka medyczna i karta Multisport,
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.

Miejsce pracy: Kraków/ Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.