Specjalista ds. Kadr i Rekrutacji

Moltton

Sosnowiec, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres Obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na potrzeby zakładu produkcyjnego (redagowanie i publikacja ogłoszeń, weryfikacja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych),
  • Współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej, Biurami Karier i Uczelniami,
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej - od zatrudnienia do zwolnienia pracownika,
  • Przygotowywanie umów, aneksów, rozwiązań umowy, świadectw pracy,
  • Wprowadzanie nowych pracowników,
  • Kontrola dostarczania przez pracowników niezbędnych do pracy dokumentów,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Współudział w tworzeniu kultury organizacyjnej,
  • Budowanie dobrych relacji z pracownikami,
  • Organizacja szkoleń dla pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale personlanym i/lub rekrutacji,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie ocen pracowniczych,
  • Praktyczna wiedza w zakresie procesów kadrowych,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów.

Nasz klient Oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Międzynarodowe środowisko pracy, dużą kulturę i bardzo dobrą atmosferę do pracy.
  • umowa o pracę + system benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy