ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Września, Poznań, Gniezno, Konin, Środa Wielkopolska

Miejsce pracy: Września

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą
  • Liczne dodatki do wynagrodzenia podstawowego (np. dodatki miesięczne, premia roczna)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, szkolenia językowe)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wpływu na ulepszenia procesów w firmie

Wymagania:

  • Znajomość programu COMARCH, Płatnik, E-Pracownik
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane ekonomiczne),
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Zadania:

  • Obsługa kadrowa pracowników oraz udzielanie odpowiedzi na ich zapytania
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz dodatków
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników oraz tworzenie harmonogramów pracy
  • Sporządzanie deklaracji i rozliczeń do ZUS, US, GUS, PFRON
  • Współpraca z Urzędami Pracy, ZUS, US oraz PIP
  • Korespondencja z organami egzekucyjnymi, realizacja potrąceń zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie raportów kadrowo-płacowych
  • Zarządzanie PPK oraz ubezpieczeniem grupowym
  • Przygotowywanie i opracowywanie regulaminów i wewnętrznych rozporządzeń w porozumieniu z kierownikiem działu
  • Bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawnych oraz wsparcie kierownika działu w interpretacji przepisów w zakresie kadr i płac

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials