Specjalista ds. Kadr i Płac

N Port Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

EnergiaPort to firma, która swoją działalność skupia na obszarze fotowoltaiki, budując naziemne i dachowe elektrownie słoneczne na terenie Unii Europejskiej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Od: N Port Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie spraw kadrowo-płacowych dla grupy około 200 osób,
  • Wyliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Przygotowanie wszelkich dokumentów kadrowych np. umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, zaświadczenia, świadectwa pracy itp.,
  • Dbałość o formalny aspekt zatrudniania i delegowania cudzoziemców,
  • Rozliczanie delegacji,
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy,
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, US, PFRON, GUS,
  • Kontakt z ww. instytucjami,
  • Nadzór nad terminami umów, szkoleń BHP, badań lekarskich,
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • Inne bieżące zadania w obszarze kadrowo-płacowym, a także księgowym

Nasze wymagania wobec Kandydata:

  • Praktyczna umiejętność naliczania wynagrodzeń i prowadzenia obsługi kadrowej, poparta co najmniej 2 letnim doświadczeniem,
  • Dobra praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeniowych,
  • Znajomość programu Płatnik i pakietu Microsoft Office,
  • Nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów, odpowiedzialność, sumienność, dyskrecja oraz doskonała organizacja pracy,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych,
  • Wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • Siłownia w biurze.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania, proszone są o przesłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz z nr referencyjnym KP/PJ/2018.