Specjalista ds. kadr i płac

Fortaco Sp. z o.o

Wrocław, dolnośląskie

Od: Fortaco Sp. z o.o
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting

Fortaco jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2600 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji. Obroty firmy wyniosły w 2012 roku 270 mln euro.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Kompleksowa realizacja procesów kadrowych i płacowych;
  • Prowadzenie spraw związanych ze stosunkiem pracy (m.in. badania lekarskie, umowy o pracę, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach),
  • Prowadzenie zgodnie z prawem zagadnień z zakresu administracji personalnej;
  • Rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników;
  • Sporządzanie list płac dla pracowników: rozliczanie nadgodzin, urlopów, zwolnień lekarskich, premii regulaminowych, świadczeń dodatkowych;
  • Sporządzanie list płac dla osób zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych;
  • Współpraca z ZUS, US, GUS, PFRON (sporządzanie deklaracji oraz korekt);
  • Gromadzenie i przygotowywanie dokumentacji dotyczącej spotkań Komisji ZFSS
  • Sporządzanie raportów kadrowo-płacowych;
  • Terminowe, jakościowe i bezpieczne wykonywanie zadań;

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata;
  • Znajomości programu Simple – mile widziana
  • Wykształcenie wyższego;
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, zasad rozliczania czasu pracy;
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;

Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia, które gwarantuje umowa o pracę, pracę w miłej atmosferze w młodym, energicznym zespole w międzynarodowym środowisku, a dodatkowe bonusy to:

  • dofinansowanie posiłków – pakiet SmartLunch;
  • pakiety ubezpieczeniowe w PZU i Allianz;
  • bezpłatna opieka medyczna;
  • dofinansowanie programu Multisport;
  • dofinansowanie wczasów pod gruszą;
  • bony świąteczne;
  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników;
  • prezenty na Dzień Dziecka dla dzieci pracowników;
  • wyprawka dla żaka;