Specjalista ds. kadr i płac

Corg Iuris Sp.z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało:

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej m.in. akta osobowe, ewidencja czasu pracy
  • przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych oraz deklaracji rozliczeniowych
  • sporządzanie list płac oraz rachunków do umowy zlecenia
  • przygotowywanie zaświadczeń o dochodach oraz okresach zatrudnienia
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • kontrola formalno – rachunkowa dokumentów
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Wymagania

Zapraszamy do składania ofert osoby które:

  • posiadają wykształcenie min. średnie
  • posiadają doświadczenia na podobnym stanowisku
  • posiadają znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
  • znają programu Płatnik i Grafyfikant /InsERT/
  • posiadają dobrą znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • są dyspozycyjne, skrupulatne i dokładne, oraz potrafią pracować z dużą ilością dokumentów i pod presją czasu

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

  • pełnowymiarowe zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie, z ambitnym i młodym zespołem

Doceniamy wiedzę i zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Corg Iuris Sp.z o.o. jest firmą usługową zajmującą się doradztwem w zakr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa