Specjalista ds. kadr i płac

WIELTON S.A.

WIELUŃ, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Wielton S.A. to firma produkcyjno-handlowa w branży naczepowej. Współpracujemy z takimi potentatami przemysłu motoryzacyjnego jak MAN, VOLVO, SCANIA, RENAULT, IVECO. Otrzymaliśmy od Ministerstwa Gospodarki wyróżnienie „Orzeł eksportu”, przyznawane przedsiębiorstwom najprężniej rozwijającym sprzedaż za granicą. Rozwój firmy jest możliwy dzięki naszym Pracownikom, zatrudniamy ponad 1100 osób.

Aktualnie do Działu Personalnego poszukujemy na zastępstwo pracownika na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • przygotowywanie i rozliczanie list płac,
  • rozliczanie wynagrodzeń i zasiłków chorobowych,
  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • sporządzanie raportów i zestawień dotyczących wynagrodzeń i absencji,
  • weryfikacja i rozliczanie systemów czasu pracy,
  • sporządzanie informacji podatkowej PIT11,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej

Oferujemy:

  • umowę o prace na zastępstwo, na okres ok. 1,5 roku,
  • pracę w firmie będącej liderem w branży,
  • pakiet socjalny dostosowany do potrzeb pracownika

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, zarządzanie zasobami ludzkimi i pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe w dziale personalnym,
  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń i zasiłków chorobowych,
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy,
  • umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych,
  • dobra znajomość programu MS Excel,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Wielton to największy w Polsce producent i sprzedawca naczep i przyczep,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa