Specjalista ds. Kadr i Płac

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Kandydatem idealnie wpisującym się w struktury firmy będzie osoba posiadająca:

TETA , branża produkcyjna, naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie równoważnego czasu pracy, kadry.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, wchodzącej w skład międzynarodowej grupy, ze względu na rozwój organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Opis stanowiska

  • Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie listy płac pracowników,
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, RP-7),
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • Koordynacja procesu rejestracji czasu pracy,
  • Ewidencjonowanie danych w systemie kadrowo-płacowym TETA,
  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów i analiz kadrowo-płacowych,
  • Koordynowanie benefitów pracowniczych,
  • Nadzór nad terminowością badań i szkoleń BHP pracowników,
  • Wsparcie biznesowe działu produkcji i sprzedaży,
  • Uczestnictwo w projektach z obszaru HR,

Profil kandydata

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej liczącej minimum 200,
  • Znajomość systemu TETA (TETA Constellation lub TETA Personel będzie dodatkowym atutem) oraz programu Płatnik,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących prawa pracy,
  • Dobra znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Skrupulatność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • Rodzinną atmosferę pracy,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji,
Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel