Specjalista ds. kadr i płac

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia oraz umiejętności
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Benefity: ubezpieczenie medyczne, ZFŚS, możliwość ubezpieczenia grupowego na życie, karta multisport

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia, finanse)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - 2 letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników
  • Doświadczenie w naliczaniu płac dla minimum 50 osób, gdzie występuje kilka składników płacowych
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu praca pracy, naliczania wynagrodzeń, podatków oraz ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Excel) oraz programu Płatnik
  • Znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji, nastawienie na efektywną współpracę oraz wymianę informacji
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, skrupulatność

Zadania:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej
  • Prowadzenie dokumentacji płacowej, rozliczanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych, naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń z tytułu umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej
  • Sporządzanie deklaracji ZUS i US, obsługa PŁATNIKA
  • Sporządzanie dokumentacji dla celów emerytalno-rentowych
  • Sporządzanie dokumentacji ZUS, PIT, PFRON, GUS, ZFŚS
  • Przygotowywanie raportów i statystyk kadrowo-płacowych
  • Wsparcie menedżerów w zakresie spraw pracowniczych
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń oraz zmian innych przepisów prawnych z obszaru kadr i płac

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials