Opis stanowiska pracy

Poszukujemy samodzielnego pracownika ds kadrowo-płacowych i ZUS

• Sporządzanie list płac i kontrola dokumentacji niezbędnej do
naliczania wynagrodzeń pracowników oraz zleceniobiorców,
• Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,
• Wystawianie zaświadczeń o zarobkach,
• Przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-
płacowej,
• Współpraca z urzędami i organami kontroli, w tym
korespondencja z komornikami,
• Samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów
zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik,
• Kontakt z ZUS.

Wymagania

• Minimum rok doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą
kadrowo – płacową pracowników
• Znajomość przepisów: prawa pracy, w tym ewidencja czasu pracy,
ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od os.
fizycznych,
• Umiejętność posługiwania się programami kadrowo-płacowymi,
• Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją
czasu,
• Terminowość i dokładność,

Prezentacja firmy

Kancelaria Doradztwa Podatkowego s.j. to firma rodzinna z ponad 2... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Bankowość, Praca Inne