specjalista ds. kadr i płac

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej szukamy osób na stanowisko:

Nr ref.: 40724
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pruszków

Zakres obowiązków:

- bieżące prowadzenie zadań na ww. stanowisku
- dbałość o terminową wypłatę wynagrodzeń
- zapewnienie prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami (umowy, świadectwa pracy, PIT, deklaracje RMUA)
- naliczenie wynagrodzeń, składek ZUS, zaliczek na podatki dochodowe
- opracowanie zestawień oraz raportów
- wprowadzanie danych do systemu płacowego TETA

Oczekiwania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym – wymóg konieczny
- biegła znajomość pakietu Office – wymóg konieczny
- znajomośc programu TETA
- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- sumienność, dokładność
- wysoka kultura osobista
- minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku – 2 lata

Oferta:

- terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość dofinansowania do pakietów: Lux Med, Multisport, ubezpieczenie na życie
- indywidualna opieka konsultanta prowadzącego projekt

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)