Specjalista ds kadr i płac

KAMAR BUD Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma KAMAR BUD Sp. z o.o. poszukuje kandydata/tki na stanowisko specjalisty ds kadr i płac. Oczekujemy samodzielnej realizacji całościowego procesu począwszy od rekrutacji a skończywszy na wystawieniu świadectwa pracy:

Zakres obowiązków:

  • kontrola ewidencji czasu pracy, rozliczanie urlopów, zwolnień lekarskich,
  • przygotowanie zatrudnienia pracownika, w tym prawadzenie rekrutacji pracowników,
  • rzetelne prowadzenie akt osobowych pracowników oraz pozostałej dokumantacji pracowniczej,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z rozliczeniem wynagrodzeń pracowników,
  • dbałość o przestrzeganie przepisów prawa pracy,
  • opracowywanie projektów dokumentów o charakterze kadrowym (regulaminy),
  • obsługa opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego dla pracowników,
  • obsługa spraw związanych z tematyką BHP,
  • pomoc księgowej w ewidencjonowaniu dokumentów kosztowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe ZZL, rachunkowość, prawo pracy)
  • znajomośc podstawowych przepisów z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego oraz przepisów BHP
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata.
  • bardzo dobra znajomośc prawa pracy oraz prawa ubezpieczeń społecznych
  • mile widziana znajomośc programu Optima Płace i Kadry, MS Office
  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • samodzielność
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Prezentacja firmy

KAMAR BUD - Jesteśmy firmą zajmującą się realizacją inwestycji b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja