Specjalista ds.kadr i płac

Consorfrut Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Consorfrut Sp. z o.o. Consorfrut Sp. z o.o. Consorfrut Sp. z o.o. Consorfrut Sp. z o.o.
KIM JESTEŚMY?
Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą, mógł o nas nie słyszeć, ale prawdopodobnie każdy jadł pyszne owoce i warzywa sprowadzane przez nas do Polski. Consorfrut Polska Sp. z o.o. jest jednym z głównych krajowych importerów i dystrybutorów świeżych owoców i warzyw z całego świata. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami owoców i warzyw z całej Europy, Turcji, RPA czy Ameryki Południowej. Bardzo dobra jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis pozwalają nam skutecznie i nieprzerwanie od 2004 r. rozwijać sprzedaż na terenie kraju oraz prowadzić intensywną działalność eksportową. Posiadamy placówki i magazyny w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Jarosławiu. Zatrudniamy obecnie ponad 300 pracowników w Polsce.
KOGO SZUKAMY?
W związku z naszym dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą, mógł o nas nie słyszeć, ale prawdopodobnie każdy jadł pyszne owoce i warzywa sprowadzane przez nas do Polski. Consorfrut Polska Sp. z o.o. jest jednym z głównych krajowych importerów i dystrybutorów świeżych owoców i warzyw z całego świata. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami owoców i warzyw z całej Europy, Turcji, RPA czy Ameryki Południowej. Bardzo dobra jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis pozwalają nam skutecznie i nieprzerwanie od 2004 r. rozwijać sprzedaż na terenie kraju oraz prowadzić intensywną działalność eksportową. Posiadamy placówki i magazyny w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Jarosławiu. W lutym 2017 otwieramy nowy magazyn w Katowicach. Zatrudniamy obecnie 250 pracowników w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy przedsiębiorczych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

JAKIE BĘDĄ TWOJE GŁÓWNE ZADANIA?

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa,
  • Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy i umowami cywilno-prawnymi,
  • Rozliczanie czasu pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno- prawnych,
  • Prowadzenia dokumentacji zasiłkowej, rozliczanie wynagrodzeń chorobowych i zasiłków,
  • Prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT oraz wymaganych przepisami sprawozdań do US, GUS oraz PEFRON,
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych,
  • Sporządzanie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami oraz Urzędami.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia m.in. średnie, mile widziane wyższe,
  • Min. 5-letniego doświadczenia w pracy na podobnym, samodzielny stanowisku,
  • Umiejętności naliczania wynagrodzeń dla pracowników oraz zleceniobiorców,
  • Bardzo dobrej znajomość programu Płatnik,
  • Praktycznej znajomość programu kadrowo-płacowego,
  • Znajomości i umiejętności interpretacji przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeniowych,
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców będzie dodatkowych atutem,
  • Samodzielność oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Zdolności do analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Pozytywnego nastawienie do świata,
  • Życzliwości i uprzejmości,
  • Zorientowania na klienta wewnętrznego,
  • Dociekliwości, dbałości o szczegóły,
  • Odpowiedzialność i sumienność.

CO OFERUJEMY:

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej w oparciu o pełnoetatową umowę o pracę,
  • Szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,
  • Przyjazną i bardzo dynamiczne środowisko pracy,
  • W pełni samodzielne i kompleksowe stanowisko oraz możliwość udziału w ciekawych projektach związanych z rozwojem działu personalnego.
  • Ciekawy pakiet socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.