Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, zlokalizowanej w Kostrzynie nad Odrą, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

specjalista ds. kadr i płac

Nr ref.: 24987
Praca stała
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Zakres obowiązków:
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku    pracy oraz umów cywilno-prawnych
  • organizacja szkoleń, w szczególności: okresowych i specjalistycznych szkoleń BHP
  • rozrachunki z urzędami administracji państwowej (Urząd Skarbowy, Pefron, ZUS, GUS)
  • administrowanie danymi w systemie kadrowo-płacowym
  • naliczanie wynagrodzeń
  • sporządzanie i kontrola list obecności pracowników
  • administrowanie Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych
  • rozliczanie delegacji pracowniczych

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie (wykształcenie wyższe ekonomiczne - mile widziane)
  • 2 letnie doświadczenie na w/w stanowisku w firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego - mile widziana
  • znajomość programu Płatnik, Symfonia
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość systemu ERP - dodatkowy atut
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w grupie

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość awansu zawodowego (docelowo Koordynator działu HR)
  • praca w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)